Spolupráce?

Otevírání nových kanceláří !

Hledáš praxi ke škole? Máš po škole a nevíš, co dál? Nebaví tě tvé stávající zaměstnání? Štve tě práce na směny, nemožnost kariérního postupu, nebo to, že nemůžeš ovlivnit výši své výplaty? Sháním nové kolegy do Ostravských a Karvinských kanceláří. Mohla by to být pro tebe příležitost na změnu!

Pracujeme v mladém kolektivu, takže kromě práce a dobrého výdělku si užiješ i mnoho legrace. Práce je časově flexibilní, takže pokud studuješ, je jen na tobě, jak si práci naplánuješ.

Co požaduji?

  1. Maturita
  2. Chuť pracovat
  3. Komunikativnost

Co nabízíme? 

  1. Provizní systém bez stropu, který by omezoval tvůj příjem.
  2. Systém odborného zaškolení
  3. Volnou ruku, home-office ( řídíte si svůj pracovní čas i aktivity )
  4. Vedení a podporu zkušeného manažera
  5. Otevřenou cestu manažerské kariéře

…A dál?

Jaká je tedy vlastně naše pracovní doba? Tu si rozvrhneš podle sebe, jsou určité dny v týdnu, kdy jsou plánované pracovní aktivity. Ale ve většině dnů si je můžeš udělat podle sebe. Pokud jsi spáč a potřebuješ spát do 11 hodin dopoledne, dát si oběd a pak až jsi ready k práci, tady máš prostor… Pokud studuješ od pondělí do pátku, můžeš se ze začátku věnovat práci o víkendech.

Kdy naposledy jsi se těšil/a do práce?

U nás v kanceláři je to na denním pořádku, těšit se do práce. Já po 3 dnech někde na dovolené, nebo jen mimo práci jsem nervozní a už mi chybí pracovní mood. 

Nebojte se změny!

Pokud tě tvá práce nenaplňuje, neboj se udělat změnu. Můj aktuální kolega byl zaměstnaný ve Třineckých železárnách, kde ho práce nebavila, naopak ho ubíjela. Rozhodl se při práci zkusit nové podnikání, má můj velký obdiv za zvládnutí svého time managmentu, protože pracovat na směny a po noční stíhat dopoledne schůzky není nic jednoduchého. Přesto to zvládl a nyní jsme ho přivítali na full time mezi námi. Jsem neuvěřitelně ráda, když vidím takové pozitivní změny v životech lidí !

Sdílet

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.